Search
Library
Log in
Watch fullscreen
4 years ago|346 views

Jennifer – przedwczesna menopauza, nadżerki na szyjce macicy po szczepione przeciwko HPV

Atena7777-Szczepienia
Zapewne wiele osób zna słowa Billa Gatesa o zmniejszaniu populacji poprzez szczepienia chociażby, do których nie trudno dotrzeć, więc nie trudno zauważyć także, że to się dzieje już na naszych oczach. A co ze szczepionką Gardasil przeciwko rakowi szyjki macicy? Czy będzie ona sterylizowała te młode dziewczyny to się jeszcze okaże gdy będą one chciały za parę czy kilkanaście lat zostać matkami? Na dzień dzisiejszy już wiemy, że są dziewczyny, które po zaszczepieniu przestają miesiączkować, przechodzą przedwczesną menopauzę, autoimmunologiczne zapalenie jajników, co w konsekwencji prowadzi do tego, że nie będą mogły mieć dzieci. Co jeszcze? Są również przypadki, gdzie wirus szczepionkowy zaatakował właśnie narząd, który miał chronić i doszło do powstania na szyjce macicy nowotworu. Co wtedy się dzieje? Albo laserowo wypalana jest nadżerka, albo gdy zmiany są większe zaczyna się wycinać kawałki szyjki macicy, co również w konsekwencji oznacza, że taka kobieta nie będzie mogła utrzymać ciąży. Może to się wyda trochę przerażającym i brutalnym określeniem, ale czy nie będzie trzeba wprowadzić nowego naukowego terminu „kobieca kastracja”, która jest wynikiem być może zaplanowanych powikłań poszczepiennych aby zredukować populację jak wspomina nasz filantrop Gates i odebrać kobiecie możliwość wydania swojego ukochanego potomka na świat!!!

- Od rozpoczęcia kampanii we Francji doszło do niespodziewanych przypadków. Tysiące dziewcząt zgłaszały poważne działania niepożądane. Mieszkanka Valenciennes Jennifer twierdzi, że po szczepieniu jej życie stanęło na głowie.
- Jennifer Sellier: „Mama jest pielęgniarką szkolną. Usłyszała o Gardasilu, powiedziała, że dobrze by się zaszczepić przeciwko rakowi. Ufałyśmy mamie, zaszczepiłyśmy się bez namysłu. W roku 2007 miałam 18 lat.”
- Parę dni po przyjęciu trzeciej dawki, Jennifer Sellier zachorowała……
- JS: „W czerwcu 2008 roku całkiem przestałam miesiączkować. Rozmawiałam z internistą, powiedział, że to się zdarza u młodych kobiet. Potem pojawiły się nocne poty, bezsenność, znacznie przytyłam, miałam uderzenia gorąca, wszystkie objawy menopauzy. Poszłam do ginekologa, badania krwi wykazały przedwczesne przekwitanie, autoimmunologiczne zapalenie jajników, to był zaledwie początek….”
- Prócz przedwczesnej menopauzy badania wykazały u Jennifer zmiany, którym szczepionka miała zapobiegać
- JS: „3 razy usuwano mi nadżerki laserem, to śmieszne, szczepionka miała mnie chronić, a wywołała zmiany.”
- Przypadek Jennifer nie jest odosobniony. W całej Europie setki młodych kobiet twierdzą, że zachorowały po szczepieniu.
Browse more videos