Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Битва за Алеппо увійшла у завершальну фазу

2 роки тому0 views

Операція сирійської армії з цілковитого витіснення повстанців зі східної частини Алеппо у понеділок увійшла у завершальну фазу.

На світанку сили Башара Ассада захопили великий квартал Шейх Саїд, за який з неділі тривали запеклі і кровопролитні бої з повстанцями.

Друге за величиною сирійське місто і колишня економічна столиця країни, Алеппо було розколоте на дві частини з 2012 року: схід контролювали повстанці, захід — урядові сили.

Менш ніж за місяць потужної атаки сирійської армії, здійснюваної за підтримки Росії, ліванської Хезболли та іранських бойовиків, повстанці втратили переважну частину території Алеппо.

За даними сирійської моніторингової групи, що базується у Лондоні, упродовж доби понад 10 тисяч цивільних залишили охоплені боями квартали Алеппо.

Загалом з 15 листопада, відколи ассадівські сили почали наступ на східну частину міста, звідти втекли понад 130 тисяч цивільних.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Битва за Алеппо увійшла у завершальну фазу
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x551aaj" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above