Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Bir Garip Aşk 18.Bölüm Fragmanı - 8 Aralık Perşembe

2 yıl önce73 views

LAVANYA MALİKÂNEYE POLİS ÇAĞIRIYOR

Milyonların tutkuyla izlediği Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Gupta ailesi, Raizada malikânesindeki davete katılır. Her ikisi de Lucknow kökenli olan aileler çabuk kaynaşsa da Lavanya’nın daha sonra Devyani tarafından tepkiyle karşılanacak hareketi olayların seyrini değiştirir.

18. Bölüm

Khushi, Lavanya’nın Devyani’nin gözüne girebilmesi için elinden geleni yapar. Akşam düzenlenecek olan ayin için eve gitmek isteyen Khushi’ye engel olan Devnayni, halası ve ablasını malikâneye davet etmesini ister. Uzun zaman sonra karşısında Payal’i gören Akash çok mutlu olmuştur. Hala ve Manaroma arasındaki sürtüşmeler kısa sürse de Lavanya’nın eve farklı bir sebepten dolayı davet ettiği polisler herkesin tadını kaçırır. Arnav, Khushi’yi eve bırakma görevini üstlenince ikili yol boyunca tartışır. Bu sırada Shyam maskesinin düşmemesi için yalanlar söylemeye devam etmektedir.

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Bir Garip Aşk 18.Bölüm Fragmanı - 8 Aralık Perşembe
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x54zcwd" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle