Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ora News - Rrëzohet mikrobusi, humb jetën pasagjerja, plagoset i shoqi

2 years ago0 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur gjatë paradites së sotme në Berat.
Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pashalli, pranë Gurores, ku një mikrobus me targa AA705FL i cili po udhëtonte në drejtim të Lushnjes dhe drejtohej nga shtetasi Y.V banues në Urë Vajgurore, është rrëzuar.

Për më shumë lexoni në http://www.oranews.tv/vendi/rrezohet-mikrobusi-humb-jeten-pasagjerja-plagoset-i-shoqi/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News - Rrëzohet mikrobusi, humb jetën pasagjerja, plagoset i shoqi
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4ttivs" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above