Willst du all deine kürzlichen Suchen entfernen?

Alle kürzlichen Suchen werden gelöscht

ДІЛЯ - Байдики [OFFICIAL AUDIO]

vor 2 Jahren9 views

4musicua

4MusicUA

Діля представляє першу нову пісню цього року – “Байдики”. Музику він написав під час лікування у Ізраїлі у лютому, а текст у квітні створив відомий український поет Микола Бровченко. Це їхня перша спільна робота.

Трек записано у оригінальному музичному стилі “байдики-біт”, що притаманний тільки цій пісні. Вперше вона була презентована наживо 2 червня на великому сольному концерті Ділі – першому концерті літа – з новим складом музикантів.

Діля: “Музику до “Байдиків” я написав тоді, коли не знав, чи повернусь до музики взагалі... Одного дня в Ізраїлі я прокинувся – дивлюсь, починається світлий день... Я взяв гітару, з’явилася гармонія і народилася композиція. За кілька місяців я показав музику Миколі Бровченку. Він відчув мій настрій, закладений у музиці. І згодом створив сяючий сонцем, позитивний і незвичний текст!”

Микола Бровченко: “Вважаю, що мистецтво бити байдики – найдавніша українська традиція. Хтозна, можливо, це навіть одна зі складових нашої національної ідеї. І музика, яку я почув від Ділі, якимось дивом виявила приховане: усі цим займаються при першій ліпшій нагоді, але не всі зізнаються. Тішуся, що мої вірші про байдики посприяли створенню нового і цілком оригінального музичного стилю, який я без жодних сумнівів назвав “байдики-біт””.

Музика, саундпродюсування – Діля
Віршоскладання, ідеологія байдикування – Микола Бровченко
Стиль: байдики-біт

Барабани – Богдан Керичок
Бас-гітара – Роман Гаркавенко
Клавішні – Олександра Морозова
Гітара – Євдоким Решетько
Бек-вокал – Ганна Нелуп, Тимур Соловйов

Запис – студія “Комора” (Київ), звукорежисер – Костянтин Костенко.
Саундпродюсування, зведення, мастеринг – Євдоким Решетько (EP Studio, Київ)
Продюсер – Анна Бровченко

Липень ‘16

Докладніше: www.facebook.com/dilyacomua

Dieses Video melden

Wähle ein Problem

Das Video einbetten

ДІЛЯ - Байдики [OFFICIAL AUDIO]
Automatische Wiedergabe
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4l6wwt" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Fügen Sie das Video zu Ihrer Website mit dem obigen Einbettungscode hinzu