Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

6. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım_ - UZMANTV

Uzman TV
3 yıl önce|43 görüntüleme
6. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

7 günde karın kaslarını çalıştırmak için farklı egzersizler yapabiliriz. Göbek eritme egzersizleri için 6. günde hangi egzersizleri yapabileceğinizi videodan izleyebilirsiniz. Bacakları 90 derece kaldıralım. Nefes verirken kolları geriye doğru, bacakları ileri doğru uzatalım.

Ellerle daire çizelim. Ayakları aşağı indirerek hareketi zorlaştırabiliriz. 3 set 8 tekrar olarak hareket yapılabilir. Ellerimizi kalçamızın altına koyalım. Bacaklarımızı yukarı doğru kaldıralım. Nefes verirken bacakları aşağı doğru indirelim. Bu hareket ile alt karın güçlendirilebilir. 3 set 8 tekrar olarak hareket yapılabilir.

Yan yatalım ve bacaklarımızı üst üste koyalım. Dirseğimiz yerde. Elimizi de bacaklarımızın üstüne koyalım. Elimizin üstünde karın kaslarımızı sıkarak eğilip kalkalım. 3 set 8 tekrar olarak hareket yapılabilir. Yere oturduktan sonra nefes verirken kalçamızı yukarı doğru kaldıralım. Vücudumuzu düz tutalım. 3 set 8 tekrar olarak hareket yapılabilir. 7 günde göbek eritme için videolarımızı izleyin. Beslenmenize de dikkat etmeyi unutmayın.

Daha fazla videoya gözat