Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Shukri Xhelili mbetet në burg - News, Lajme - Vizion Plus

2 years ago1 views

http://www.vizionplus.tv
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://twitter.com/VizionPlusTV
Ish-kryetari i bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, do të qëndrojë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda, ka dhënë masën e sigurisë ?arrest me burg? për 56-vjeçarin Xhelili, i cili u përfshi në një skandal seksual para pak ditësh. Xhelili akuzohet për vepra penale, ?Shpërdorim Detyre? dhe ?Korrupsion Pasiv?, ndërsa gjatë seancës me dyert të mbyllura, ish-kryebashkiaku, mësohet se nuk i ka pranuar veprat penale. Nga ana e tij, avokati i Xhelilit e ka quajtur të padrejtë masën e sigurisë së dhënë nga Gjykata, duke pretenduar një masë më të lehtë izolimi. Shukri Xhelili, u arrestua dy ditë më parë me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ndërsa, pas vendimit të Gjykatës, 56-vjeçari do të izolohet në paraburgimin e 302. - See more at: http://vizionplus.al/shukri-xhelili-mbetet-ne-burg/#sthash.rf7iJls0.dpuf

Report this video

Select an issue

Embed the video

Shukri Xhelili mbetet në burg - News, Lajme - Vizion Plus
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4bb3cy" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above