Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ajazi: Pajisja është, por nuk e di nëse është përdorur - Top Channel Albania - News - Lajme

2 years ago0 views

Paraditen e së mërkurës nisi seanca dëgjimore e Komisionit të Sigurisë me kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi, drejtorin e Policisë së Shtetit, Haki Çako, prokurorin e përgjithëm Adriatik Llalla dhe ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ajazi: Pajisja është, por nuk e di nëse është përdorur - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4bb2mc" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above