Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Reforma në drejtësi, Basha mbështetje në SHBA: Edhe reformë, edhe zgjedhje- Ora News

3 years ago0 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka marrë mbështetjen e kongresmenëve amerikanë për pastrimin e politikës nga të inkriminuarit, zgjedhjet e lira dhe të ndershme dhe reformën në drejtësi. Lulzim Basha nga Washingtoni i?u përgjigj sfidës së socialistëve për të shkuar në zgjedhje të parakoshme nëqoftëse nuk miratohet reforma në drejtësi. Ai është i bindur se vendi do të ketë edhe reformë në drejtësi, por dhe zgjedhje të lira e të ndershme, për të ndëshkuar ligjërisht dhe me votë ata që sipas tij keqqeverisën në këto 3 vjet.

Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/basha-me-kongresmenet-po-byrose-nen-prokurori-por-sic-ka-sanksionuar-venecia/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Reforma në drejtësi, Basha mbështetje në SHBA: Edhe reformë, edhe zgjedhje- Ora News
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x3yetjo" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above