Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Kalimtarja humb jetën në rrugë, u përplas nga makina - Ora News- Lajmi i fundit

3 years ago0 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Një kalimtare humbi jetën mëngjesin e sotëm në zonën e ?Misto Mames? në Tiranë duke u përplasur nga një makinë.
Aksidenti u shënua rreth orës 07:40 minuta. Policia ndaloi drejtuesin e mjetit dhe po punohet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.


Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/kalimtarja-humb-jeten-ne-rruge-u-perplas-nga-makina

Report this video

Select an issue

Embed the video

Kalimtarja humb jetën në rrugë, u përplas nga makina - Ora News- Lajmi i fundit
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3mr4mv" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above