Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Thaçi: Bisedime për zgjidhjen - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago0 views

Kryeministri në detyrë, njëherësh kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi, pas takimit me presidenten Jahjaga ka ftuar liderët e partive tjera që të ulën dhe të bisedojnë në mënyrë që ta gjejnë një zgjidhje për të dalë nga kriza institucionale që është futur Kosova.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Thaçi: Bisedime për zgjidhjen - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x3fqpru" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above