Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Vizioni i pasdites - Pese vajzat e velave, Pj.1 - 01 Tetor 2014 - Show - Vizion Plus

3 years ago1 views

http://www.vizionplus.tv
https://www.facebook.com/vizioniipasdites
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://twitter.com/VizionPlusTV
Te ftuar ne studio Anna Nina, Iselda Carkanji, Eden Carkanji, Megan Ismaili dhe Aurora Karafali. Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, sikunder nuk do te mungojne nga ana tjetër bisedat me personazhe të dashur të ekranit, stili i jetes të se cilëve merret si nje model qe duhet ndjekur nga shikuesit.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Vizioni i pasdites - Pese vajzat e velave, Pj.1 - 01 Tetor 2014 - Show - Vizion Plus
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x3fqocg" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above