Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Kurdët në sulm kundër ISIS - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago1 views

Luftime të ashpra raportohen në një prej pikave më të rëndësishme kufitare mes Irakut dhe Sirisë ku forcat kurde po përballen me militantët e shtetit islamik. Peshmergat thuhet të kenë marrë sërish kontrollin e qytetit të Rabia-se, por kanë pësuar humbje të mëdha.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Kurdët në sulm kundër ISIS - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x3fqndi" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above