Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

“The Voice of Albania”, të premten nis edicioni i katërt - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago1 views

Mbërrin në edicionin e 4-t, konkursi i zërave më të mirë shqiptarë! Emocione elektrizuese, në një spektakël që nuk ka moshë dhe kufij, do të na shoqërojnë për 17 javë në ekranin e Top Channel.

Report this video

Select an issue

Embed the video

“The Voice of Albania”, të premten nis edicioni i katërt - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x3fqn19" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above