Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Anastasi, bariu me shpirt artisti - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago0 views

Anastas Karaj ishte vetëm tre vjeç kur nisi rrugën e artit. Bariu nga fshati i Seltës në Elbasan, edhe pse përballet çdo ditë me vështirësitë ekonomike të periferisë dhe mungesën e mjeteve, krijon tekste këngësh, i bie fyellit, kërcen, shkruan poezi, e madje reciton bukur...

Report this video

Select an issue

Embed the video

Anastasi, bariu me shpirt artisti - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x3fqlw6" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above