Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

George Clooney martohet dy ditë para programit - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago0 views

George Clooney është martuar me Amal Alamuddinin mbrëmjen e së shtunës në fshehtësi të plotë. Aktori 53-vjeçar dhe avokatja 36-vjeçare pritej të martoheshin ditën e hënë, por e kanë bërë celebrimin atëherë kur askush nuk e priste.

Report this video

Select an issue

Embed the video

George Clooney martohet dy ditë para programit - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x3fqkq6" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above