Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Daily Dancing - 22 Nentor 2013 Pj.1 - Show - Vizion Plus

3 years ago0 views

http://www.vizionplus.tv
https://www.facebook.com/dancingwiththestars4
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://twitter.com/VizionPlusTV
Nje patente e BBC Production dhe nje transmetim ekskluziv I Vizion Plus. Nje megashow qe ka thyer rekordet e audiences ne SHBA, Australi, Brazil, Britanine e Madhe, Itali, Gjermani, France etj dhe per 3 edicione me rradhe edhe ne Shqiperi. Show qe ka thyer çdo rekord, duke u shnderruar ne spektaklin me te ndjekur te te gjitha koherave ne mbi 47 vende te botes..

Report this video

Select an issue

Embed the video

Daily Dancing - 22 Nentor 2013 Pj.1 - Show - Vizion Plus
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3fcku0" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above