Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

У Росії розпочинають ідентифікацію жертв єгипетської авіакатастрофи

3 роки тому0 views

До Санкт-Петербурга прибув літак із тілами жертв єгипетської авіакатастрофи. Наразі з Каїра доправили більше сотні з 224 загиблих.

Ідентифікація тіл розпочинається вже у понеділок зранку. Спеціалісти взяли понад 200 зразків ДНК у родичів загиблих, – про це повідомив віце-губернатор Санкт-Петербурга.

Тим часом експерти працюють над встановленням причин аварії. На місці падіння Аеробуса почали працювати російські експерти.

Раніше група ісламістських бойовиків заявила, що збила літак. Перші висновки спеціалістів не дозволяють повністю відкинути версію про теракт.

“Місце події має дуже велику площу – понад 20 квадратних кілометрів, в цілому зона розкиду елементів конструкцій літака являє собою витягнутий еліпс близько 8 кілометрів завдовжки та близько 4 кілометрів завширшки. Все свідчить про те, що руйнування конструкції літака відбувалося у повітрі на великій висоті,” – говорить голова Росавіації Алєксандр Нерадько.

Тим часом на площі перед Зимовим палацем у Санкт-Петербурз

Report this video

Select an issue

Embed the video

У Росії розпочинають ідентифікацію жертв єгипетської авіакатастрофи
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x3c2si4" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above