Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Dixhitalizimi, Shkodranët zbulojnë historinë dhe nostalgjinë në fototekën “Marubi”- Ora News

3 years ago0 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Shkodranët zbulojnë historinë dhe nostalgjinë në fototekën ?Marubi?
Mjaftuan pak orë nga lançimi i saj zyrtar dhe faqja e muzeut virtual ?Marubi? do ishte ndër më të klikuarat.
100 mijë fotografitë e para u kanë shfaqur historinë e të parëve, familjeve të njohura shkodrane, dokumentuar përmes aparatit fotografik.

Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/shkodranet-zbulojne-historine-dhe-nostalgjine-ne-fototeken-marubi/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Dixhitalizimi, Shkodranët zbulojnë historinë dhe nostalgjinë në fototekën “Marubi”- Ora News
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x39vora" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above