Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Каталонські вибори: перемога незалежників і провал консерваторів

3 роки тому0 views

Перемога прихильників незалежності Каталонії на регіональних виборах може стати пірровою для чинного керівника уряду Артура Маса. Блок партій, який він очолює, здобув 62 парламентських місця зі 135. Сформувати парламентську більшість він може лише у союзі з партією “Кандидатура народної єдності”, яка також виступає за незалежність. Але ця ліва партія не підтримує переобрання на посаду прем‘єра представника правих Артура Маса.

“Нам треба з‘ясувати, чи можуть 72 депутати домовитися і виробити план, який приведе нас до проголошення держави Каталонія”, – заявив на прес-конференції після підбиття підсумків референдуму Мас.

Чи вдасться лівим домовитися з правими заради спільної мети – незалежності? В таку перспективу каталонці не надто вірять.

“Якщо ліворадикали люди послідовні у своїх цілях і своєму ставленні до Артура Маса, то цей чоловік не зможе залишитися при владі. І тоді ситуація в Каталонії стане досить складною і досить делікатною”, – каже відвідувач у кафе Барселони.

Прихи

Report this video

Select an issue

Embed the video

Каталонські вибори: перемога незалежників і провал консерваторів
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3807lj" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above