Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Moore, takime me krerët më të lartë të vendit. Zyrtari i lartë i DASH vijon vizitën e tij në Tiranë

Channel One Albania
Channel One Albania
4 years ago|0 view
Drejtori i Zyrës për Çështjet e Evropës Jugore dhe Qëndrore në Departamentin e Shtetit, Jonathan Moore ka patuar një axhendë të ngjeshur me zyrtarët më të lartë të shtetit shqiptar. Ndalesa e pare e kësaj vizite ishte me ministrin e jashtëm Ditmir Bushati, për të vijuar më pas me presidentin Nishani, kryeministrin Rama, kryetarin e Kuvendit Meta dhe kryetarin e PD Basha. Gjatë ditës së sotme, zyrtar i DASH zhvilloi një takim edhe me ish kryeministrin Sali Berisha.

Browse more videos