Search
Library
Log in
Watch fullscreen
6 years ago

Vesa Luma "Sa mall.."( PopCult Album)

Vessa Luma
Vessa Luma
Music and lyrics: Big Basta
Mix master: Shpetim Saraci

Lutem ne Zot perpara se,une te flej te t'pershendes,
E te thote se sot,me mungon si asnjehere,
Ne rrugen tende eci e lire,si kujtim si nje premtim,
Si mund tet harroj ,jetova femijerine..

Sa mall,sot kam, ty te kem qe te them ,te mem falesh shume,
Se nuk mundem te te kthej dot..
Sa mall ,sot kam, qe te ndjej perqafoj ,sikur nje minut,
Do me presesh ti ma premto!!

Sikur te kisha une ne dore, do te lija te jetoj,
E kujtoj dhe sot,si nuk munda te t'shpetoj,
Jeton ne mua thelle ne shpirt,
Sa te ngjaj dhe ti e di,
Me beso nuk kam gjetur, ende une nje si TI!

Sa mall,sot kam, ty te kem qe te them ,te mem falesh shume,
Se nuk mundem te te kthej dot..
Sa mall ,sot kam, qe te ndjej perqafoj ,sikur nje minut,
Do me presesh ti ma premto!!

Browse more videos

Browse more videos