Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

10 yıl içinde gayrimenkul sektörü hızla değişecek

3 yıl önce16 views

emlakwebtv

emlakwebtv

https://www.emlakwebtv.com/10-yil-icinde-gayrimenkul-sektoru-hizla-degisecek/46463

Gayrimenkul ve İnşaat İşbirliği Platformu Kurucu Üyesi Mehmet Ali Kandemir platformun doğuş sebebini anlattı

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen uzmanlarının bulunduğu platform biraraya geldi. Platformda sektörün içinde bulunduğu durum ve geleceğiyle ilgili fikir paylaşımları yapılıyor. Gayrimenkul ve inşaat sektörünün devamı ve devamı için de ihtiyaç ve şehir dokusu odaklı çalışmalar yürüten bir sivil toplum kuruluşu olarak çalışan platform, akademik dünyanın da her zaman bilgi ve çalışmalarından faydalanarak çalışmalarına devam edecek.
Gayrimenkul ve İnşaat İşbirliği Kurucu Üyesi Mehmet Ali Kandemir platformun kuruluş sebebini " Önümüzdeki 10 yıl içinde İnşaat ve gayrimenkul sektörü hızla değişecek. Bu değişim sürecini yönetecek, organize edecek, yönlendirebilecek bir platform kurmak istedik. Platformun esas çalışma alanı bilgi üretimi ve bilgiyi yaygınlaştırmak olacak. Platform bir network de teşkil edeceği için üyeler arasında bir işbirliği de sağlacak" dedi.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

10 yıl içinde gayrimenkul sektörü hızla değişecek
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2rf2sv" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle