Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Evvel İstanbul projesi inşaatından son görüntüler

3 yıl önce26 views

emlakwebtv

emlakwebtv

https://www.emlakwebtv.com/evvel-istanbul-projesi-insaatindan-son-goruntuler/46393

Evvel İstanbul proje müdürü Oğuz Çıtak, inşaatın son durumundan ve inşaatta kullanılan son teknolojiden bahsetti

İstanbul’un teni merkezi Başakşehir’de, Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla hayata geçirilen Evvel İstanbul’da inşaat tüm hızıyla sürüyor. 3. Köprüden, 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol projesine kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin merkezinde hayata geçirilen Evvel İstanbul, mahalle kültürünü ön plana çıkarıyor. 40 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede toplam 678 konut yer alıyor.
Mahalle konseptiyle özlenen değerleri yeniden canlandıran EVvel İstanbul, geniş yeşil alanları, sokakları, meydanları ve mimari konseptiyle dikkat çekiyor. ‘‘Koru Kahve’’ ve ‘‘Koru Çeşme’’ isimli iki mahalleden oluşan Evvel İstanbul’da kermes, etkinlik ve panayırların organize edileceği ‘‘Bizim Sokak’’, açık hava sineması ve çardak gibi geçmişin tatlı anılarını barındıran mekanlar yer alıyor.
1+1’den, 5+1’e kadar ve büyüklüğü 62 metrekareden 223 metrekareye kadar farklı tipte daire bulunuyor. Evvel İstanbul’da daire fiyatları 325 bin TL ile 1 milyon 81 bin TL arasında değişiyor.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Evvel İstanbul projesi inşaatından son görüntüler
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2rf2bu" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle