Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

Kırmızı Balık - Çocuk Şarkısı - Edis ile Feris Çizgi Film Çocuk Şarkıları Videoları

Edis ile Feris
Edis ile Feris
4 yıl önce|1M görüntüleme
Adisebaba ‘nın okul öncesi çocuklar için hazırladığı eğitici çizgi film / çocuk şarkıları, anaokulu, ilkokul hazırlık ve ilkokul seviyesindeki tüm çocuklara hitap ediyor. www.dailymotion.com/edisileferis (Edis&Feris) okul öncesi çocuk kanalımızda, çocuklar tarafından en çok sevilen ve söylenen Ali Babanın Çiftliği, Küçük Kurbağa, Arı Vız Vız, Mini Mini Bir Kuş, Daha Dün Annemizin, Kırmızı Balık, Sen Hiç gördün mü gibi klasik çocuk şarkılarının yanı sıra; çocuklar için yeni ve eğitici bir çok çocuk şarkısı ve çocuk videoları da bulunmakta.
Adisebaba Animasyon, çocuklarımızın bilgisayar ve akıllı tablet /cep telefonları ile geçirdikleri zamanın kalitesini arttırmak, onların hayatlarına değer katmak amacıyla yeni içerikler üretmeye devam ediyor. Her hafta yeni videolar yüklemeye devam ediyoruz.
www.dailymotion.com/edisileferis kanalımıza ücretsiz abone olarak, bundan sonra yükleyeceğimiz tüm yeni okul öncesi eğitici çocuk videoları, çizgi film - çocuk şarkıları ve masallar ile ilgili anında bilgi alabilir ve kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Sizler de çocuğunuzun eğitimi ile ilgili eksik gördüğünüz, desteğe ihtiyaç duyduğunuz konularla ilgili videoların altında yer alan yorumlar kısmına, ya da doğrudan info@adisebaba.com adresimize mesaj yazabilirsiniz. Olumlu-olumsuz eleştirileriniz ve önerilerinizi bize bu yollarla ulaştırmanız daha güzel ve daha kaliteli içerikler yapabilmemiz açısından bizler için çok büyük önem taşıyor.
İçeriklerimizin çocuklarınız için eğlenceli, güvenli ve faydalı olduğunu düşünüyorsanız; kanalımızı ve içeriklerimizi okul öncesi çocukları olan yakın çevrenizle paylaşarak, onların da bu içeriklerden yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.
Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz.

Edis ile Feris Çocuk Şarkıları - Kırmızı balık
Kirmizi balik gölde, kıvrıla kıvrıla yüzüyor,
Balıkçı Hasan geliyor, oltasını atıyor.
Kırmızı balık gölde, kıvrıla kıvrıla yüzüyor,
Balıkçı Hasan geliyor, oltasını atıyor.
Kırmızı balık dinle, sakın yemi yeme,
Balıkçı seni tutacak, sepetine atacak.
Kırmızı balık dinle, sakın yemi yeme,
Balıkçı seni tutacak, sepetine atacak.
Kırmızı balık kaç kaç, kırmızı balık kaç kaç kaç
Kırmızı balık kaç kaç, kırmızı balık kaç kaç kaç
Kırmızı balık kaç kaç kaç.

Daha fazla videoya gözat