Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
8 yıl önce

Akhisar Belediyesi Kasım Ayı MEclis Toplantısı

Akhisar Haber Ajansı
Akhisar Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Akhisar Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Salih Hızlı başkanlığında meclis salonunda yapıldı. 3 Gündem maddesi bulunan meclis toplantısı yaklaşık yarım saat sürdü.
Gündemin birinci maddesinde Kanun ve Nizam Komisyonundan oy birliği ile gelen Trafik Komisyonu kurulması ile ilgili madde MHP Meclis Üyelerinin red oyu vermesi sonucu oy çokluğu ile ilgili madde kabul edildi.
Gündemin ikinci maddesinde ise Yeldeğirmeni mevkiinde bulunan TV istasyonunda yer tahsisi yapılması meclise sunuldu ve madde oy birliği ile komisyona havale edildi. Gündemin son maddesindeki imar evrakları yine oy birliği ile kabul edildi.
Meclis maddelerinin ardından gündeme alınan soru önergesini Belediye Başkanı Salih Hızlı meclise sundu. CHP Grubu adına Hikmet Çağan’ın sunduğu soru önergesinde “köy tüzel kişiliklerinin ve belde belediyelerin mülkiyetleri Akhisar Belediyesi’ne devrolan araçlar ve halen Akhisar Belediyesi bünyesinde kiralık olarak kullanılan araçlar” ile ilgili 6 maddenin bilgilendirilmesi konusu oy birliği ile ilgili birime havale edildi.

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat