Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

Deniz Yıldızı 1056. Bölüm

Deniz Yıldızı
Deniz Yıldızı
5 yıl önce|13.2K görüntüleme
Deniz Yıldızı 1056. Bölüm

Suna doğum yapmış ve bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir. Suna aynı zamanda bebeğinin babasının Can olduğunu da Mustafa'ya itiraf etmiştir. Mustafa bir süre sessizliğe bürünür. Suna ise her şeye yeniden başlayacaklarını, bebekleri ve Mustafa ile bir aile olabileceklerine inanmaktadır. Mustafa ise sonunda bir karar verir. Acaba bu karar nedir?
Engin, Ayşe'nin eve dönmesini istemekte ve Kadriye'ye baskı yapmaktadır. Kadriye, Ayşe'yi geri döndürmek için Bahri eve baskın yapar. İkbal, Kadriye ve Ayşe yüzleşir. Acaba Kadriye'nin söylediği yalanlar, yalvarmaları Ayşe'nin kafasını karıştırıp, onu İkbal'den ayıracak mıdır?
Atakan, Banu ve Melih'ten intikam almak için yavaş yavaş planına başlamıştır. İlk adım olarak hacizi hızlandıran Atakan, Melih ve Banu'nun evine haciz memurları göndermiştir. İkili Atakan'dan habersiz büyük bir çaresizlik içindedir. Şimdi ne olacaktır?
Sarp sadece Gizem'in nikahı için gelmiş, yurtdışına geri dönecektir. Gizem, Engin'i sevmediğini, bebek için onunla evlendiğini Sarp'a anlatır. Acaba bu duydukları Sarp'ın verdiği kararı değiştirip, Gizem'in yanında kalmasına neden olacak mıdır?

Yayın Tarihi: 03.09.2014
Yayın Kanalı: FOX TV
Yapımcı: Focus Film

Daha fazla videoya gözat