Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

CHP milletimizin kalbinin Allah’tan bahsedince ferahlayacağını bilmeli.

A9 TV
A9 TV
5 yıl önce|14 görüntüleme
KARTAL GÖKTAN: CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay mecliste yaptığı konuşmada şöyle dua etti: “Cenab-ı Allah bütün tutulan oruçları, yapılan ibadetleri, duaları, hayırları kabul etsin. Oruç tutmayan, tutamayanların da temiz kalplerinin niyetine göre muamele etsin. Gazze başta olmak üzere Mısır’da, Suriye’de, Irak’ta, Çin’de velhasıl dünyanın her neresinde kim zulüm görüyorsa onlara Allah’tan yardım diliyorum” dedi. Ve tüm AK Partililer “amin” diyerek vekili alkışladılar.

ADNAN OKTAR: Resmini görebiliyor muyum? CHP çok güzel ataklar yapmaya başladı son zamanlarda. Tabii ya, böyle olsun. CHP iktidar olsun. Ama bunu bir an önce yapsınlar. Yavaş yavaş değil, ani yapsınlar. Vakit kaybetmeye gerek yok.

BÜLENT SEZGİN: Hocam, CHP Grup Başkanı Engin Altay’ın fotoğrafı vardı uygun görürseniz.

ADNAN OKTAR: Engin Altay bu insan öyle mi? MaşaAllah bak çok yaman delikanlıymış. Nereli bu Engin Altay? Konuşması mükemmel.  Bu, bir kaç tane CHP’de öyle çok dindar kişi vardı. onlRDn birisi değil, bu yeni birisi, değil mi? Çok iyi. Bir de CHP’nin dindar ataklarına diyorlar ki; “siz gösteriş yapıyorsunuz, riya yapıyorsunuz.” Senin yapmadığın ne malum? Ne büyük terbiyesizlik, ne büyük saygısızlık. Sen kalbini mi yardın adamın nereden biliyorsun? Hayır, ilanihaye sanki dinsiz olacak CHP. Manyak mısın sen be adam? İftihar et ne güzel işte. Nur gibi insanlar var CHP’de.

KARTAL GÖKTAN: Sinoplu’ymuş Hocam.

ADNAN OKTAR: Karadeniz’in aslanı.

BÜLENT SEZGİN: Hocam, ilk defa dindar bir konuşma yapmış bu şekilde.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah. Karadeniz’den yamuk yumuk adam çıkmaz. Boydan boya delikanlıdır. Bak, komünizm adım atamıyor, PKK adım atamıyor. PKK’lı geldi mi hemen kül gibi savuruyorlar, maşaAllah.

Daha fazla videoya gözat