Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Súdna sieň: Samovrah (2/2)

Jack Addams
5 years ago|285 views
Súdne prípady zo Slovenska plné emócii, ktoré sú inšpirované skutočnosťou (20strnast).
Psychiatri, psychológovia i polícia zdvíhajú varovný prst - samovrážd pribúda. Ich počty rastú tak dramaticky, až z toho ide mráz po chrbte. A nikto sa nezamýšľa nad tým, ako narastajúci trend samovrážd zastaviť. Dokonca ani nad tým, čo prežívajú tí, ktorí sa musia vyrovnať s nečakaným, a navyše dobrovoľným odchodom svojich najbližších.
Podobný osud prežíva aj pani Helena, ktorá len nedávno pochovala svojho jediného syna po tom, čo si siahol na život. A teraz ju žaluje Oblastná železničná spoločnosť, na trati ktorej si okrem jej syna zobrali život aj ďalší traja ľudia. Helena žije veľmi skromne, až chudobne v malej garsónke a dúfa, že zákony a právo na ochranu osobnosti ju pred súdom zachránia.
Navrhovateľ Martin pracuje na právnom oddelení Oblastnej železničnej spoločnosti. Je ambiciózny, sústredený na dosiahnutie cieľa, nech je akýkoľvek. Má totiž v pláne stať sa čoskoro vedúcim tohto oddelenia.
Odporkyňa Helena mala len jedného syna a aj o toho prišla. Siahol si na život. Býva v malej garsónke, žije veľmi skromne, dá sa povedať chudobne.

súvisí aj s / associated also with:
železnica železnice zeleznica zeleznice vlak vlaky Train Trains Railway Railroad rušeň rušne lokomotiva Slovensko Slovakia ŽSR ZSR ZSSK železničná železniční doprava stanica trať podval podvaly pražec pražce posun
slovensky Slovak
železničné priecestie priecestia železniční přejezd rampy závory