Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

GÜL AĞACI DEĞİLEM Piyano AZERİ ŞARKILAR Türküler ANONİM Zeki Müren Azeri Azerbeycan AZERİCE AZERBAYCAN Azarbeycan Kardeş İki ülke Azeriler İran Türk TRT Müzik Site Notlar Sitesi Yeni Makamı Beste Güfte Musikileri Çal Çalma Piyanist Musiki Klip Şarkıları

Piyano GÜNEŞ YAKARTEPE Piano Müzik
5 yıl önce|16.3K görüntüleme
Türk Müziklerini Piyano Tuş Sesleri ile Dinlediniz mi?. Şarkılarımızı ÇokSesli (Polifoni) Form ile Acaba Sevecek misiniz?
Piyanist Güneş Yakartepe, " " Şarkısını Piyano Notalarını yazdı, Polifonik Şekil ile Piyano çaldı ve Söyledi.
Solist; ECE YILDIRIM Sesi İle Ona Vokalde Eşlik Etti.
Türk Sanat Müsikileri Solo Piyano Serisi: 8
Çok sevilen Musikilerimizi Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider.
Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar...
Gül ağacı değilem her gelene eğilem
Çek elini elimden ben sevgilen değilem
Nice bile arzeyleyem kızıl gülem ben
Kollarını sar boynuma sevgilinem ben

Elimde eli yârim, olmuşam deli yârim
Bu günüm böyle geçti sabahı geli yârim
Nice bile arzeyleyem kızıl gülem ben
Kollarını sar boynuma sevgilinem ben
Beste ve güfte Necip Mirkelâmoğlu Makamı Rast makamı
Usûlü : Semaî usûlü Melihat Gülses yorumu
e-Posta Kategori: Sitemdeki klasik Türk müziği eserlerinin bestekârlar Pazartesi 01 Ağustos 2011 tarihinde oluşturuldu Salih Bora tarafından yazıldı. Gösterim
Notası Sözleri Gül Ağacı Değilim Zeki Müren Azeri Azebeycan Türk TRT Müzik Site Notlar Sitesi Yeni Makamı Beste Güfte Musikileri Çal Çalma Piyanist Musiki Klip Şarkıları İzle Dinle Mp3 Tab Remiks Düzenleme
Eğitim Durumu: Lisans
Melihat Gülses, 1 Ekim 1958 tarihinde Konya Akşehir’de dünyaya gelmiştir. Ahmet Tahir ve Nurten Köseoğlu çiftinin üçüncü çocuğudur. Abisi Zeki Celal Köseoğlu, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirerek çeşitli illerde savcı olarak görev yapmış ve meslekten emekli olarak serbest olarak çalışmaya başlamıştır. Ablası Emeti(Demet) Köseoğlu İktisat Fakültesi mezunu olup bankacılık yapmaktadır.İlk ve orta okulu babasının bir bankada çalışması nedeniyle Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde tamamladı. Bu arada ilk müzik eğitimini babası Ahmet Tahir Köseoğlu’ndan bu yıllarda almaya başlamış ve kendisinden bir çok eser meşk etmiştir. Lise eğitimine İstanbul’da Fatih Kız Lisesi'nde başlamış ve lise ikinci sınıfı okurken konservatuara kaydolarak hem lise hem de Konservatuara devam etmiştir. 1976’da girdiği İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses eğitimi (Şan) bölümünü 1984’de tamamladı. Ses rengi (SOPRANO). Konservatuarda, Bekir Sıtkı Sezgin, Alâeddin Yavaşça, Tülûn Korman ile repertuar, Nurten Erpek’ten solfej ve nazariyat, Güher Güney ve Güzin Güney ile şan çalıştı.1981 yılında TRT İstanbul Radyosu’na girdi. Türkiye’nin en ünlü din adamlarından biri olarak tanınan Hâfız ve Mevlidhân Ali Gülses’in dördüncü çocuğu olan Necip Gülses’le konservatuarda okuduğu yıllarda tanışarak 4 Kasım 1983 yılında evlendi. Eşi Necip Gülses, 1981 yılından itibaren konservatuarda Tanbur Öğretim Görevlisi olarak Melihat Gülses’e konservatuar eğitiminin son iki yılında Tanbur öğretmenliği yaptı. Halen TRT İstanbul Radyosu’nda Tanbur sanatçılığının yanında bestekârlığı ve ressamlığı ile de tanındı.
1992 yılında İstanbul Televizyonunca hazırlanan “Güldeste” isimli, 7 bölümlük, karşılaştırmalı bir Türk Müziği programının yapım ve sunuculuğunu yaptı.
17 Haziran 1995'te Kıbrıs Girne’de düzenlenen “Altın Zeytin” Müzik yarışmasında Hasan Esen’in eserini seslendirdi. 1995 yılında Engin Ege yönetimindeki TRT İstanbul Radyosu Tango Orkestrasında solist olarak Tangolar seslendirmeye başladı.
16 Nisan 1997 de Cemal Reşit Rey Konser Salonunda, Ûdi Bestekar Cuniçen Tanrıkorur’un Fantezi eserlerini seslendirdi.
28 Haziran 1997 tarihinde 25. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali kapsamında, Aya İrini’de “Viyana’dan İstanbul’a Şarkılar” isimli konserde, Fransız soprano Catherine Dubosc ile birlikte Şevki Bey ve Schubert’in eserlerini seslendirdi. 25 Ocak 1997 de CRR Konser Salonu'nda İTÜ Devlet Konservatuarı Orkestrasının konserine solist olarak katıldı.
1 Eylül 1998 yılında Mavi Nota Müzik dergisinin “Geleneksel Müzikler Teşvik Ödülü”nü aldı.Dayanışma Konseyi) tarafından verilen “10. Yıl Kültür ve Sanat Ödülleri”nden birine layık görüldü.
2004 yılında Şair Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenmiş “Hüznün Hikâyesi” isimli albümü basıldı.
2004 yılında “Berksav” (Bergama Kültür ve Sanat Vakfı) tarafından yılın Türk Müziği Sanatçısı ödülüne layık görüldü.2004 Yılında Yunanistan Selanik şehrinde bir solo konser ve Selanik Konservatuarında Masterclass olarak ders verdi.2005 yılında Unesco tarafından Londra'da düzenlenen Akdeniz Vokal(Ses) Festivali'nde ülkemizi temsilen solo konser verdi.2005 yılında Beyrut Konservatuarında Masterclass dersler verdi. Ayrıca biGÜL AĞACI DEĞİLEM Piyano AZERİ ŞARKILAR Türküler ANONİM Zeki Müren Azeri Azebeycan AZERİCE AZERBAYCAN Azeriler İran Türk TRT Müzik Site Notlar Sitesi Yeni Makamı Beste Güfte Musikileri Çal Çalma Piyanist Musiki Klip Şarkıları İzle Dinle Mp3 Tab Remiks Düzenleme Yöresi GÜLÜM AĞAÇ DEĞİL DEĞİLİM Türkü Akor Akord Çeşitli SANATÇIlar İ VİDEOSU SANATI ZANAATI TÜRKÇE ŞARKI REPERTUAR KONSERLER ALBÜMÜ CD DVD KRAL TV TRT STAR SHOW REHBER RESİM GALERİSİ SATILIK yar günü böyle geçti

Daha fazla videoya gözat