Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Kontrowersje wokół przymusu szczepień – historia 2 letniej Magdy (2012)

5 lat temu36 views

„Dwuletnia Madzia dziś jest wesoła i chętnie nawiązuje kontakt z otoczeniem, ale był czas, że w ogóle się nie uśmiechała”.
„Magda patrzyła się autentycznie w jeden punkt i nie reagowała na nic, włącznie nawet z pukaniem”.
„Taki stan dziewczynki utrzymywał się po podaniu szczepionki. Pani Sandra o zachowaniu dziecka poinformowała lekarza”.
„Na szczęście resztę szczepionek nam zawiesili i zawieszone są do tej pory………”
„….ale i tak teraz dziecko obciążone jest padaczką.”

- prof. Maria Majewska: „Wiemy, że wszystkie szczepionki praktycznie zawierają różne toksyczne substancje. We wszystkich szczepionkach jest np. silnie neurotoksyczne aluminium…..”
„…. i wiele innych składników, które mogą powodować powikłania takie jak u małej Magdy”

- prof. Maria Majewska: „63% dzieci amerykańskich już od najmłodszych lat życia, a więc roczne, dwuletnie, trzyletnie dzieci cierpią już na poważne choroby chroniczne, na które będą chorować przez całe życie. I uważa się, że jest to właśnie skutek tej zbyt wczesnej ingerencji, zbyt silnej ingerencji szczepionkami w młode organizmy.”

- „Podobnie może być w Polsce. Zmiany w ustawie o zapobieganiu chorób zakaźnych i w ustawie o Państwowej Inspekcji Sanitarnej zakładają, że szczepienia będą obowiązkowe dla wszystkich przebywających na terenie kraju. Definicja chorób będzie rozszerzona. O tym, które szczepienia będą obowiązkowe decydować ma Główny Inspektor Sanitarny, a w przypadku odmówienia przyjęcia szczepienia, groziło będzie użycie siły. To zmiany o których mało kto słyszał, powód, posłowie zajmowali się nimi w czasie Euro, gdy o polityce nikt nie myślał

- Maciej Lisowski, Fundacja Lex Nostra: „Te zmiany są niekonstytucyjne, z kilku przyczyn………..”
„…….. szczególnie bulwersująca może wydać się jedna……”
Maciej Lisowski: „Można będzie wobec tych osób, które nie chcą się poddać szczepieniom, zastosować przymus bezpośredni”.

-„Co gorsze, senacka komisja zdrowia, która nad zmianami dyskutowała, nie widzi w tym nic złego, wręcz przeciwnie”:
Helena Hatka, senator: „Tak jak ustawa stanowi, że nawet może dojść do przymusu leczenia szpitalnego, czy do przymusu zobowiązania kogoś żeby po prostu poddał się temu leczeniu, bo powiedzmy sobie uczciwie, w sytuacjach zagrożenia epidemią, prawa i wolności człowieka muszą być ograniczone”.

- „Ograniczony też zostanie wybór szczepień”:
Prof. Maria Majewska: „Na wielką skalę będą w Polsce testowane różne niesprawdzone szczepionki, na polskiej populacji i to jest wielkie zagrożenie”.

- „Wszystko przez nową definicję „choroby zakaźnej””:
Maciej Lisowski: „Przy zmianie właśnie definicji „choroby zakaźnej”, spowoduje to, że na mocy praktycznie, z pominięciem Ministra Zdrowia, na mocy tylko i wyłącznie zarządzeń możemy nagle zostać przymusowo szczepieni, szczepionkami co do których nie mamy zaufania, których składu nie znamy……..”

Report this video

Select an issue

Embed the video

Kontrowersje wokół przymusu szczepień – historia 2 letniej Magdy (2012)
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x17fgc2" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above