BlobReport

@Uk5deeGIZ8KkiRm
2:30
Blob Report - Vasili- Manjes: Ik mos me caj T...n
5 years ago
1:00
Luli ne gjurmet e Grides
6 years ago
1:14
Blob Report - Per nje pension helen, shqiptaret behet me greke se greket!!!
6 years ago
0:18
Blob Report - Ai momenti kur thyen qafen LIVE
6 years ago
3:11
Blob Report - Plagosje ne zonen veri-lindore te trupit!
6 years ago
2:11
Kryeministri i radhes do jete nga shoqeria civile :)
6 years ago
0:11
Blob Report - Bujar Kapexhiu tregon formulen per te patur sukses ne jete
6 years ago
0:33
Blob Report - Kur gazetarine e ke ne gjak
6 years ago
0:32
Ai momenti kur mendon se je Lance Armstrong ne biciklete
6 years ago
0:17
Blob Report - Deshtoi me sukses te plote
8 years ago
0:28
Nena do te dije perse shendoshen politikanet dhe pyet Fatmir Xhafajn
8 years ago
1:22
"da'SARA", GuGu: Seksi me femrat me i mire se me meshkujt!
8 years ago
0:18
Blob Report - Nese doni te shikoni sherr falas beni nje xhiro nga liqeni
8 years ago
0:36
Cudira shqiptare - Ja cfare ndodh ne Lezhe!!!
9 years ago
0:42
Ne kohe lufte ketij i takon te mbaje flamurin:)
9 years ago
0:31
Ja cilat jane efektet anesore te rrushit :)
9 years ago
0:32
Blob Report - Kur zv. kryeministri kalon ne plan te dyte....
9 years ago
3:15
Tmerri i kultivuesve te kanabis
9 years ago
4:16
Endri dhe Stefi gjobiten nga policia!
9 years ago
0:47
Off Records - Endri flirt me Dasaren!!!
9 years ago
0:47
VIDEOLAJM/Grinden maçoket, por nuk "përdorin rripat"
9 years ago
2:24
Videolajm - Dielli i bie ne koke polices!
9 years ago
2:23
A1 Report, TV me i dashur per protestuesit e PD-se!
9 years ago
0:54
Greva e urise apo greva e merzise?!
9 years ago
1:15
Arseni godet serish!
9 years ago
3:02
Ndodh dhe keshtu, Rama e ka me perkthyesen inatin!
9 years ago
0:35
Keshtu ndodh kur kryetari dhe ish-i kane te njejtat shije per makinat!
9 years ago
0:03
app falas intro2
9 years ago
1:14
Moda me e fundit ne Shqiperi?! Tritoli - Mix to Mix
9 years ago
0:51
Film aksion, qellohet me antitank ne mes te Tiranes
9 years ago