Advertising Console

  Ze Sydney do Tokia: Jakkoli (1, železniční část, CZ)

  Repost
  Jack Addams

  by Jack Addams

  49
  83 views
  Ze Sydney do Tokia: Jakkoli (1, železniční část)
  From Sydney To Tokyo By Any Means
  Britský dokumentární seriál
  2009
  _20130312/18:32

  Dobrodruh Charley Boorman se snaží dostat ze Sydney přes Tichomoří na sever do Tokia s využitím místních dopravních prostředků - některé jsou vzrušující, jiné extrémní, ale všechny mají své kouzlo.

  První etapa dobrodružství zastihne Charleyho při odjezdu ze Sydney na východní pobřeží Austrálie v doprovodu velké kolony motorkářů. Po cestě se setká s řadou jedinečných lidí, vyzkouší si repliku letounu Spitfire, vlak, na koňském hřbetě bude nahánět dobytek a dokonce ho uštkne had!
  Anglický dobrodruh Charley Boorman proslul cestováním na motorce po Evropě, Asii a Africe s hercem Ewanem McGregorem. Tentokrát se bez svého hvězdného přítele pokouší dostat ze Sydney na sever přes Tichomoří (Austrálii, Papuu Novou Guineu, Indonésii, Filipíny a Taiwan) a nakonec dorazit do Tokia v Japonsku. Tentokrát však Charley neabsolvuje svoji cestu jen na motorce, ale využije místní dopravní prostředky a místní znalosti. Doprovázet ho bude skupina místních, kteří mu během putování pomohou vyhledat jedinečné příběhy a osobnosti.

  súvisí aj s / associated also with:
  železnica železnice zeleznica zeleznice vlak vlaky Train Trains Railway Railroad motorový motorové motorová rušeň rušne lokomotiva železničná železniční doprava stanica trať podval podvaly pražec pražce posun
  železničná časť železniční část Railway Part česky Czech
  železničné priecestie priecestia železniční přejezd rampy závory