Advertising Console

  Ze Sydney do Tokia: Jakkoli (4, železniční část, CZ)

  Repost
  Jack Addams

  by Jack Addams

  45
  57 views
  Ze Sydney do Tokia: Jakkoli (4, železniční část, CZ)
  From Sydney To Tokyo By Any Means
  Britský dokumentární seriál
  2009
  _20130317/0204

  Dobrodruh Charley Boorman se snaží dostat ze Sydney přes Tichomoří na sever do Tokia s využitím místních dopravních prostředků - některé jsou vzrušující, jiné extrémní, ale všechny mají své kouzlo.

  Charley prožívá další zklamání. Musel totiž opět využít komerční let, aby se dostal na Filipíny. Přistává na ostrově Manado a vydává se na epickou cestu přes filipínské souostroví. Využívá možnost vyzkoušet si lov sardelí u ostrova Camiguin a poté se na lodi filipínského námořnictva vydává do města Cebu. Během svého putování zažije místní kratochvíli v podobě kohoutích zápasů, projede se v bambusovém autě na kokosovou bionaftu a na vlastní oči spatří následky druhé světové války.
  Anglický dobrodruh Charley Boorman proslul cestováním na motorce po Evropě, Asii a Africe s hercem Ewanem McGregorem. Tentokrát se bez svého hvězdného přítele pokouší dostat ze Sydney na sever přes Tichomoří (Austrálii, Papuu Novou Guineu, Indonésii, Filipíny a Taiwan) a nakonec dorazit do Tokia v Japonsku. Tentokrát však Charley neabsolvuje svoji cestu jen na motorce, ale využije místní dopravní prostředky a místní znalosti. Doprovázet ho bude skupina místních, kteří mu během putování pomohou vyhledat jedinečné příběhy a osobnosti.

  súvisí aj s / associated also with:
  železnica železnice zeleznica zeleznice vlak vlaky Train Trains Railway Railroad motorový motorové motorová rušeň rušne lokomotiva železničná železniční doprava stanica trať podval podvaly pražec pražce posun
  železničná časť železniční část Railway Part česky Czech
  železničné priecestie priecestia železniční přejezd rampy závory