Advertising Console

  O.S.T.R. & Hades "Czas dużych przemian" (HD)

  Asfalt Records

  przez Asfalt Records

  87
  18 779 odsłon
  Zamów płytę: http://www.asfaltshop.pl/ostr-hades-haos-druga-transza-1224-p-1276.html
  Reżyseria: Marek Skrzecz, zdjęcia: Damian Kocur, montaż: Maciej Bruno Sosnowski.
  Produkcja: O.S.T.R. & Killing Skills, cuts: DJ Haem & DJ Kebs, nagranie: eReM Studio, mix i mastering: Killing Skills Studio Amsterdam.
  -
  "HAOS" to wspólna płyta O.S.T.R. i Hadesa. Studyjne spotkanie raperów nastąpiło przy okazji najnowszego singla POE. Emade wysłał ten sam bit Ostremu i Hadesowi, a oni zamiast wdać się w spór o pierwszeństwo, nagrali po prostu wspólny numer. Tak to się zaczęło...

  O.S.T.R. to artysta, który właściwie nie musi już niczego udowadniać. Cieszy się respektem zarówno Michała Urbaniaka jak i zawodników rugby. Ten album to pierwszy przypadek rap-duetu w bogatej dyskografii artysty. Co ciekawe, jego kompan to nie osoba z bliskiego entourage, ale artysta, z którym wcześniej nie współpracował. Nagrywający dla wytwórni Prosto Hades to raper, który jeszcze nie doczekał się masowej popularności, ale wśród znawców tematu od dawna wskazywany jest na nową nadzieję polskiego rapu. To wspaniałe uczucie, gdy słyszy się spotkanie dwóch wybitnych raperów, nawzajem na siebie wpływających, a nie rywalizujących ze sobą. Wynik tej współpracy? Już 26 lutego w dobrych sklepach.

  Surowe produkcje, w większości autorstwa Ostrego, wzbogacone zostały o "Killing Skills Touch", gdyż Ostry jest teraz stałym elementem tego kolektywu producenckiego. Światowa jakość, tak charakterystyczna dla stylu holenderskich mistrzów, zapewne ponownie spotka się z gorącym przyjęciem nad Wisłą. Na płycie znajdziecie też produkcje niejakiego Drumlinaz. Jeśli jesteś mało znanym producentem, a kilka Twoich rzeczy ląduje na albumie Ostrego i Hadesa, to wiadomo, że prezentujesz nietuzinkowy poziom. I tak właśnie jest.

  Całość opatrzyli cutami DJ Haem i DJ Kebs, a koncepcyjną okładką zajął się SewerX.

  1. INTRO HAOS
  2. Rap na osiedlu
  3. Czas dużych przemian
  4. Psychologia tłumu
  5. Ona czy ja
  6. Mam dość
  7. Bądź słuchaczem
  8. Mniej więcej
  9. Powstrzymać Cię
  10. Wyżej
  11. Sugar Haze
  12. Stary Nowy Jork
  13. Obsesja
  14. Idealny Świat
  15. Niewidzialni ludzie
  16. Kolacja

  AR-C107