VAT: Push-Pull r. 951 (vlaková súprava, 1/2)

Try Our New Player
Jack Addams
36
118 views
  • About
  • Export
  • Add to
  • Playlists
VAT: Push-Pull r. 951 (vlaková súprava, 1/2)

Ostravská Škoda Vagonka vyrábí dvoupodlažní řídící vůz řady 951, který je spolu s přípojnými vozy řady 051 určen pro přepravu cestujících v lokomotivních vlacích provozovaných v okolí městských aglomerací na železničních tratích Slovenska se standardním rozchodem 1435 mm. Konstrukční řešení a hlavní rozměry jsou shodné s vloženými vozy řady 051. Skříň vozidla, která je vyrobena z velkoplošných hliníkových dílů, výrazně snižuje hmotnost souprav a prodlužuje jejich životnost.
Velkoprostorový interiér, účinný systém větrání, vytápění a klimatizace, bezbariérové vakuové WC či zásuvky pro notebooky zvyšují pohodlí a komfort cestujících. Samozřejmostí jsou informační tabule s možností akustického hlášení. K pohodlí cestujících přispívá i nízká úroveň vnitřního hluku. Osoby se sníženou pohyblivostí mohou pro nástup a výstup využít sklopných ramp. K efektivnosti provozu přispívají široké nízkopodlažní vstupní dveře pro rychlý, pohodlný a bezpečný nástup a výstup cestujících, včetně cestujících se zavazadly a dětskými kočárky.
(zdroj/ďalšie informácie: http://www.skoda.cz/cs/produkty/osobni-vozy/dvoupodlazni-ridici-vuz-951/ )

súvisí aj s / associated also with:
železnica železnice zeleznica zeleznice vlak vlaky Train Trains Railway Railroad motorový motorové motorová rušeň rušne lokomotiva Slovensko Slovakia ŽSR ZSR ZSSK ČSD železničná železniční doprava stanica trať podval podvaly pražec pražce posun EMU 951 971 Push-Pull
EÚ TEN-T Modernizácia
železničná časť železniční část Railway Part slovensky Slovak
Bratislava Hlavná stanica Predstaničné námestie Námestie Franza Liszta 1

0 comments