Advertising Console

  AKUSTİK GİTAR VE PİYANO ile Tutamıyorum Zamanı(Kenan Doğulu-Müslüm Gürses)Vokal Sözler Piyasa Pop Piyanist Yakartepe sahne klip gıtar Dinle çal çalgı Muslim gurses arabesk fantazi damar video Usta Çekirdek Alaylı ton

  Repost
  11 782 izlenme
  Piyanist Güneş Yakartepe ve Gitarist-Vocal Batuhan Hakan Öztezcan İkiz kardeşler “Tutamıyorum Zamanı (Kenan Doğulu Müslüm Gürses)“ Şarkısını Piyano Akustik-Klasik Gitar İle çalıp Söylediler.
  Tutamıyorum Zamanı, 20 Temmuz 2001 tarihinde çıkan Ex Aşkım albümünün üçüncü klip şarkısıdır. Şarkıya 4 Mart 2002'de Murad Küçük tarafından klip çekilmiştir.
  2009 Yılında ise bu şarkıyı Müslüm Gürses seslendirdi.
  İnadına yenilmeden aşık olmadan gel
  Bu gidişin sonu kötü kalbi kaybetme gel
  Siyahını bırak da gel derdi sil yeter
  Şafağım kararır daralır geceler

  Yerine hiç beni koyup sarhoş oldun mu sen
  Kaderine boyun eğip dünle küstün mü sen
  Yüreğine cayır cayır kor çile saçıp
  Göz göre göre korku saklayıp

  Boğazına gömülüp sustun mu hiç
  Kal gittiğin yerde mutlu ol
  Yada gel kalbimde tahta sahip ol
  Senin gülen yüzüne kurban bu serseri kalbim
  Ama karar ver utamıyorum zamanı
  Arkadaşına "Tutamıyorum Zamanı" Ringtones senin Hücre
  Kenan Doğulu Sözleri:
  Ağlayamam Sözleri
  Aklım Karıştı Sözleri
  Aşkım Aşkım Sözleri
  Ben Güzelden Anlarım Sözleri
  Demedi Deme Sözleri
  Dön Gel Sözleri
  Eksik Hayatlar Sözleri
  Ellerimde Çiçekler Sözleri
  Ex Aşkım Sözleri
  Gül Sözleri
  İsyan Bu Haykırış Sözleri
  Kalamam Kiracı Sözleri
  Kandırdım Sözleri
  Kara Çiçeğim Sözleri
  Kime Ne Sözleri
  Kurşun Adres Sormaz ki Sözleri
  Pamuk Sözleri
  Yaparım Bilirsin Sözleri
  Yazmışsa Bozmak Olmaz Sözleri
  Albüm Şarkı Sözleri
  Aİlahi Sözleri
  İngilizce Şarkı Sözleri
  İtalyanca Şarkı Sözleri
  Karadeniz Şarkı Sözleri
  Yabancı Şarkı Sözleri
  tags: Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözü Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözleri Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Sözleri Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Tutamıyorum Zamanı Sözleri Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözü Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözleri Tutamıyorum Zamanı
  Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözü
  Kenan Doğulu – Tükendim ben
  Kenan Doğulu – Ex Aşkım
  Tutamıyorum Zamanı (Kenan Doğulu) YouTube
  YouTube Video klip Tut Zaman Vikipedi özgür ansiklopedi

  Kenan Doğulu (1972 .... )

  Beş yaşında iken konservatuarın piano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piano bölümü sonrası gitar bölümüne geçti. Bu esnada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik, ritmli sazlar öğrenimini de sürdürdü. Daha sonra ortaokulu başarı ile bitirip, konservatuara flüt bölümü ile devam etti ve başarılı bir sonuçla mezun oldu. Muzik kariyerini ilerletmek, show dünyasının kalbinin attığı Amerika'dan, yenilikleri ülkemize taşıyabilmek amacı ile Los Angeles'ta bulunan "Musician Institude" de başladığı yüksek öğrenimine Bilgi Üniversitesi müzik bölümünde devametmektedir.
  Türkiye'de çok meşhur, çok sevilen ve beğeniyle izlenen bir sanatçı olduğu halde Kenan Doğulu, müzik kariyerinin hala başında olduğunu varsayarak, çok daha büyük projeler düşünmekte ve her yeni gün hedeflerini daha da büyütmektedir. Sanatçı, müzik piyasasında ülkesinde olduğu kadar, yurtdışında da önemli projelere imza atmayı ve ününü buralara taşımayı planlamaktadır.
  Sanatçının ilk albümü "Yaparım Bilirsin" Ağustos 1993'te piyasaya çıktı. O yıl verdiği 93 konserle Türkiye çapında ciddi bir rakama ulaşan Kenan Doğulu'nun, ikinci albümü "Sımsıkı Sıkı Sıkı"yı Aralık 1994'de piyasaya sürüldü ve bir yıl içinde 175 performansla ulaşılması güç bir başarı kazandı.
  1996 Ağustos ayında müzik marketlerde yerini alan "Kenan Doğulu 3" isimli albümü yoğun bir ilgiyle sevenlerinin beğenisini kazanmıştır. Bu albümdeki "Hiç Bana Sordun mu?", "Günah Değil mi Bana?"ve Cumhuriyetimizin simge parçalarından "10.Yıl Marşı" nın yeni düzenlemelerinin yer aldığı "Kenan Doğulu 3.5"isimli Maksi Single aynı yıl Eylül ayı ortalarında müzik piyasasına sunulmuştur.
  Bilindiği gibi önceki kimliği ile 10. Yıl Marşımız, 29 Ekim 1997 tarihinde Sanatçı Kenan Doğulu tarafından yeniden düzenlenerek, günümüz Türkiye'sine ve Türk Milletine sunulmuştur. Cumhuriyet Marşımızın gündeme gelmesi, medyatikleşmesi, çocuklara ve gençlere hitap etmesinde sanatçının çok büyük bir katkısı olmuştur. 1998 yılında Cumhuriyetimizin 75.Yıl kutlamaları çerçevesinde, Bursa'dan başlayıp, Antalya, İstanbul, Ankara, İskenderun, Samsun, Selçuk'a kadar devam edip, İzmir'de noktalanan bir "Cumhuriyet Turnesi"ni de başarı ile tamamlamıştır.
  Dinar'da çekilmiş olan "İsyan bu" adlı parçanın klibi, sadece burada bulunan depremzedelere yardım amacı ile yapılmış ve mağdur olan vatandaşlarımıza maddi destek sağlamıştır.
  Ayrıca, sahibi bulunduğu ve 1993 Aralık ayı sonunda faaliyete geçen Doğulu Ses ve Görüntü Hizmetleri Ltd. Şti. Temmuz'98 tarihi itibarı ile tecrubeli ve yepyeni kadrosuyla "Doğulu Productions" adı altında kendi binasında hizmete girmiştir. Doğulu Productions, bugüne kadar Sanatçı Kenan Doğulu'nun albümlerine imza atmış ve ayrıca bünyesindeki stüdyosunda değişik sanatçıların albüm kayıtlarını gerçekleştirmiştir. Bunun yanısıra her türlü, yerli ve yabancı konserler, spor organizasyonları, CD Plus prodüksiyonları, digital kayıt ve mastering çalışmaları da devam etmektedir.