Medium "Hologram" feat. Gift of Gab

Asfalt Records
64
1 040 odsłon
  • Info
  • Eksport
  • Dodaj do
premiera albumu "Graal" 2CD: 20 listopada. Kup album: http://www.asfaltshop.pl/medium-graal-1077-p-1129.html
Kup ten singiel w mp3: http://www.soundpark.pl/medium (zakładka Single)
Zapraszamy na http://www.facebook.com/mediumbeats

produkcja, muzyka, słowa, rap: Medium, gościnnie słowa, rap: Gift of Gab (Blackalicious), wokale: Lila Kowalska, Miss Ashberry, conga: Jarek Kulik, cuts: DJ Kebs, realizacja: Deszczu Strugi w Otrabarwa Studio, mastering: Air Mastering UK, narrator: Tomasz Knapik, artwork: SewerX
--
To drugi album Medium jaki ukazuje się w Asfalt Records. Po doskonale przyjętej "Teorii Równoległych Wszechświatów" z 2011, raper tym razem podchodzi do swych słuchaczy z podwójną płytą. Oto co o wydawnictwie mówi sam artysta:

"Tworząc płyty, odnosiłem wrażenie, że w całym tym przedsięwzięciu jestem tylko skrybą, a Autorem jest ktoś inny... Pisałem więc natchniony, a treści zawarte na albumach bronią wiary i tradycji, Polskości i tożsamości, człowieczeństwa i Jego świadomości. Oprócz mocno zaangażowanych utworów, stworzyłem też proporcjonalnie tyle samo bardziej... przyziemnych.

Graal to kapitulacja samokreacji, ego)de)izmu, trwania w całości, z nicości, bez wieczności. To rezygnacja z niebezpiecznej zabawy czasoprzestrzenią. Wrota świadomości, przez które wszedłem w przestrzeń nieznaną, zamykam w drodze powrotnej.

Posłuchasz, zrozumiesz.

Muzykę określiłbym jako uporządkowany chaos, nie chaotyczny pęd. Przeczy czasem wszelkim zasadom harmonii, będąc równocześnie zrównoważona. Analogowe brzmienia w symbiozie ze szczyptą elektroniki, miejscami bogato zaaranżowane. Spójne. Klimat, odnosząc się do pierwszego zdania, opiszę jako - mistyczny. To nie ja! Zrozumienie Jedynego Światła, Stwórcy, jest najszczęśliwszym momentem w moim życiu.

Wieczne szczęście Bracia i Siostry !

Graal - by zrozumieć Istnienie."

0 komentarzy