Advertising Console

  HANIMIN ÇIFTLİĞİ Dizi Film Müziği Piyano-Yakartepe KANALD sevilen tv televızyon beyaz cam Yeşil Final bölüm fragman Bülümü ciftligi cıngıl reklam özet genis Orijinal orjin dizifilm fragman AÇIKLAMA ÖZEL HAYATI Jenerik Tag

  Repost
  6 855 izlenme
  Güneş Yakartepe “Hanımın Çiftliği Dizisi”Sarkisinin Senfonik Çok sesli Armoni Notasını Düzenledi ve Piyano ile İcra etti.
  Hanımın Çiftliği, Orhan Kemal'in Romanı'ndan 2009 yılında, televizyon dizisi olarak uyarlanmıştır.
  Dizinin çekimine Adana'nın Yenice ilçesinde başlanmıştır.

  Dizinin Genel Özeti:

  1950 senesinin Adana’sında geçiyor konu... Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal’i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü’nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir.
  Cemşir’in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar.
  Ancak 6 aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü’yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir. Güllü de hayallerini gerçekleştirmek için çiftliğin hanımı olmak isteyince olaylar gelişip büyüyecektir.

  Dizi için Adanalılardan, Adana'nın tanıtımına olumsuz etki yaptığı tepkisi ve Orhan Kemal'in romanında bulunmayan argo konuşmalar ve rahatsız edici sahnelerin bulunması ile ilgili uyarılar gelmektedir.

  Gold Film Yapımı Hanımın Çiftliği Dizisi'nin Oyuncuları :

  Mehmet Aslantuğ - Muzaffer Bey
  Özgü Namal - Güllü
  Caner Cindoruk - Kemal
  Ebru Özkan - Halide
  Tuğçe Ersoy - Pakize
  Zuhal Gencer Erkaya - Zehra
  Evrim Solmaz - Gülizar
  Tayfun Eraslan - Zekai
  Işık Aras - Seyyare
  Tayfun Sav - Paşazade
  Zeynep Kaçar - Neriman
  Mehmet Çevik - Cemşir
  Necip Memili - Ramazan
  Hakan Boyav - Berber Reşit
  Ali Düşenkalkar
  Güzin Çorağan
  Can Kolukısa
  İmer Özgün
  Haki Biçici
  Yabancı-Sinema-Yerli-Sinema-
  Hanımın Çiftliği Sezon 1 Film Detay Resimler
  İzlediklerime Ekle
  Favorilerime Ekle
  200 kullanıcının favori filmiPuan Ver:

  Oy verebilmek için giriş yapın Puanı:8.710 (190kişi oy verdi.) IMDB Puanı:10 Yapım:2009 Türkiye, Tür:Aile, Dram, Romantik, Tarih, Süre:dakikaYönetmen:Faruk Teber , Oyuncular:Özgü Namal , Fikret Kuşkan , Mehmet Aslantuğ , Hakan Boyav , Ali Düşenkalkar , Ebru Özkan , Evrim Solmaz , Caner Cindoruk , >> Tüm Kadro Senaryo:Zülküf Yücel , Ayhan Sonyürek , Yapımcı:Faruk Turgut , Filmi Ekleyen:bukethan Oyuncular
  "Hanımın Çiftliği" filminin OyuncularıTüm Oyuncular ve Kadro
  Özgü Namal
  (Serap Dinçaslan)
  Fikret Kuşkan
  Mehmet Aslantuğ
  (Muzaffer Dinçaslan)
  Hakan Boyav
  (Berber Reşit)
  Ali Düşenkalkar
  (Kabak Hafız)Filmin Özeti
  1950 senesinin Adana’sı.. Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal’i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü’nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir. Muzaffer Bey’in yeğeni Zaloğlu lakaplı Ramazan (Necip Memili) Güllü’ye uzun zamandan beri göz koymuştur. Cemşir, akıl danesi Berber Reşit’in de (Hakan Boyav) kışkırtmasıyla, Güllü’yü Zaloğlu’na vermeyi kafasına koyar.Cemşir’in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar. Ancak altı aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü’yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir.
  Duvar
  Konu
  Oyuncular
  Haberler
  Fotolar
  Videolar
  Yorumlar
  Hayranlar
  Bölümler

  
  1950 senesinin Adana’sı... Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal’i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü’nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir.

  Muzaffer Bey’in yeğeni Zaloğlu lakaplı Ramazan (Necip Memili) Güllü’ye uzun zamandan beri göz koymuştur. Cemşir, akıl danesi Berber Reşit’in de (Hakan Boyav) kışkırtmasıyla, Güllü’yü Zaloğlu’na vermeyi kafasına koyar.

  Cemşir’in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar.

  Ancak 6 aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü’yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir...