HANIMIN ÇIFTLİĞİ Dizi Film Müziği Piyano-Yakartepe KANALD sevilen tv televızyon beyaz cam Yeşil Final bölüm fragman Bülümü ciftligi cıngıl reklam özet genis Orijinal orjin dizifilm fragman AÇIKLAMA ÖZEL HAYATI Jenerik Tag

Yeni oynatıcımızı deneyin
6 648 izlenme
  • Bilgi
  • Embed
  • Ekle
  • Çalma Listeleri
Güneş Yakartepe “Hanımın Çiftliği Dizisi”Sarkisinin Senfonik Çok sesli Armoni Notasını Düzenledi ve Piyano ile İcra etti.
Hanımın Çiftliği, Orhan Kemal'in Romanı'ndan 2009 yılında, televizyon dizisi olarak uyarlanmıştır.
Dizinin çekimine Adana'nın Yenice ilçesinde başlanmıştır.

Dizinin Genel Özeti:

1950 senesinin Adana’sında geçiyor konu... Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal’i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü’nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir.
Cemşir’in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar.
Ancak 6 aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü’yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir. Güllü de hayallerini gerçekleştirmek için çiftliğin hanımı olmak isteyince olaylar gelişip büyüyecektir.

Dizi için Adanalılardan, Adana'nın tanıtımına olumsuz etki yaptığı tepkisi ve Orhan Kemal'in romanında bulunmayan argo konuşmalar ve rahatsız edici sahnelerin bulunması ile ilgili uyarılar gelmektedir.

Gold Film Yapımı Hanımın Çiftliği Dizisi'nin Oyuncuları :

Mehmet Aslantuğ - Muzaffer Bey
Özgü Namal - Güllü
Caner Cindoruk - Kemal
Ebru Özkan - Halide
Tuğçe Ersoy - Pakize
Zuhal Gencer Erkaya - Zehra
Evrim Solmaz - Gülizar
Tayfun Eraslan - Zekai
Işık Aras - Seyyare
Tayfun Sav - Paşazade
Zeynep Kaçar - Neriman
Mehmet Çevik - Cemşir
Necip Memili - Ramazan
Hakan Boyav - Berber Reşit
Ali Düşenkalkar
Güzin Çorağan
Can Kolukısa
İmer Özgün
Haki Biçici
Yabancı-Sinema-Yerli-Sinema-
Hanımın Çiftliği Sezon 1 Film Detay Resimler
İzlediklerime Ekle
Favorilerime Ekle
200 kullanıcının favori filmiPuan Ver:

Oy verebilmek için giriş yapın Puanı:8.710 (190kişi oy verdi.) IMDB Puanı:10 Yapım:2009 Türkiye, Tür:Aile, Dram, Romantik, Tarih, Süre:dakikaYönetmen:Faruk Teber , Oyuncular:Özgü Namal , Fikret Kuşkan , Mehmet Aslantuğ , Hakan Boyav , Ali Düşenkalkar , Ebru Özkan , Evrim Solmaz , Caner Cindoruk , >> Tüm Kadro Senaryo:Zülküf Yücel , Ayhan Sonyürek , Yapımcı:Faruk Turgut , Filmi Ekleyen:bukethan Oyuncular
"Hanımın Çiftliği" filminin OyuncularıTüm Oyuncular ve Kadro
Özgü Namal
(Serap Dinçaslan)
Fikret Kuşkan
Mehmet Aslantuğ
(Muzaffer Dinçaslan)
Hakan Boyav
(Berber Reşit)
Ali Düşenkalkar
(Kabak Hafız)Filmin Özeti
1950 senesinin Adana’sı.. Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal’i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü’nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir. Muzaffer Bey’in yeğeni Zaloğlu lakaplı Ramazan (Necip Memili) Güllü’ye uzun zamandan beri göz koymuştur. Cemşir, akıl danesi Berber Reşit’in de (Hakan Boyav) kışkırtmasıyla, Güllü’yü Zaloğlu’na vermeyi kafasına koyar.Cemşir’in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar. Ancak altı aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü’yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir.
Duvar
Konu
Oyuncular
Haberler
Fotolar
Videolar
Yorumlar
Hayranlar
Bölümler


1950 senesinin Adana’sı... Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal’i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü’nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir.

Muzaffer Bey’in yeğeni Zaloğlu lakaplı Ramazan (Necip Memili) Güllü’ye uzun zamandan beri göz koymuştur. Cemşir, akıl danesi Berber Reşit’in de (Hakan Boyav) kışkırtmasıyla, Güllü’yü Zaloğlu’na vermeyi kafasına koyar.

Cemşir’in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar.

Ancak 6 aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü’yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir...

0 yorum