Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Like
Watch Later
Share
Add to

Odkąd Cię poznałem

6 lat temu10.6K views

z-ne

z-ne

Grzegorz Kloc to pochodzący z Lublina gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent muzyczny i wokalista. Najczęściej kojarzony z popularną pod koniec lat dziewięćdziesiątych grupą Sixteen i kompozytor pierwszego hitu zespołu pt. "Spadające myśli" oraz piosenek takich jak "Niezwyczajna miłość" czy "Daj słowo" nagranych już po rozpadzie grupy jako Seventeen. Właśnie z tym zespołem nagrał dwie płyty: Szalona (1999) oraz Chłopak i Dziewczyna (2001). Jego doświadczenia muzyczno - sceniczne nie ograniczają się jednak tylko do tych dwóch zespołów. Był współpracownikiem wielu znanych polskich artystów. Jego piosenki śpiewała między innymi Maryla Rodowicz i Kaja Paschalska. Grał z Natalią Kukulską, Natalią Niemen oraz zespołem DAAB. Pracował jako sideman Anity Lipnickiej, Haliny Frąckowiak, grupy De Mono oraz Ryszarda Rynkowskiego.
Jednak dramatyczne przeżycia związane z alkoholizmem, prowadziły jego życie do ruiny. Dopiero osobiste poznanie Jezusa spowodowało całkowitą przemianę jego życia. Obecnie żyjąc w szczęśliwej rodzinie, komponuje, nagrywa i koncertuje.
Już wkrótce relacja z koncertu w Nowym Targu oraz spotkania z Arturem Cerońskim.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Odkąd Cię poznałem
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/xv2ftf" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above