Advertising Console

  CHP Atatürk İmza Logosu Çıkartması Dağıttı

  Repost
  Fatih Özcan

  Fatih Özcan

  28
  95 izlenme
  CHP Atatürk İmza Logosu Çıkartması Dağıttı

  CHP 10 Kasım Etkinlikleri
  Kapsamında Atatürk İmzası Çıkartması Dağıttı

  Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Örgütü, bugün (7 Kasım 2012 günü) 10 Kasım Atatürk’ü Anma ve 74. Ölüm Yıldönümü etkinlikleri kapsamında, araçların arka camına, Atatürk imzası çıkartması yapıştırdı.

  Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Barış Ayten bir basın açıklaması yaparak partililerle birlikte 10 Kasım Atatürk’ü Anma ve 74. Ölüm Yıldönümü etkinlikleri kapsamında, araçların arka camına, Atatürk imzası çıkartması yapıştırdı.

  Barış Ayten, “CHP’nin Kurucu Genel Başkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün İmzasını taşıyan logoları araçlarımıza yapıştırma etkinliğimize hoş geldiniz” diyerek başladığı konuşmasında şu görüşleri savundu:

  Ebediyete intikal edişinin 74.Yılına sayılı günler kala En büyük iki eserine sımsıkı bağlanmış Cumhuriyet Halk Partililer olarak bu kampanyayı düzenlemiş bulunuyoruz.

  Bugün Atatürk Türkiye’si ve devrimleri tehlike altındadır.

  Bugün Ulusal değerlerimiz unutturulmaya çalışılmakta, Ders Kitaplarından Cumhuriyet Kazanımları silinmekte, Bayramlarımızın içi boşaltılmakta, Çağdaş Demokratik Hukuk Devleti tahrip edilmektedir

  Sinsi planlar üzerine kurulu bu oyunları oynayanlar içi boşaltılmış anlamsız sözlerle, göstermelik billboardlara astırdıkları resimlerle topluma kendilerini cici göstermeye çalışmaktalar.

  Atatürk’ün bize armağan ettiği Cumhuriyeti, Cumhurla buluşturmamak için halkına jobla, gaz bombasıyla zulüm edenler, Halkının Anıtkabire yürümesini engellemek için barikat kuranlar yurdun dört bir yanında Türk Halkının sevgisine ve kopmaz bağlılığına engel olamamıştır.

  Türkiye Cumhuriyetine ve değerlerine sımsıkı bağlı Mustafa Kemal’in evlatları var olduğu sürece Türkiye Cemaatlerin, Hurafecilerin, Emperyalistlerin ülkesi veya üssü olmayacaktır.

  Konuşmadan sonra araçların arka camlarına çıkartmalar yapıştırıldı.