Advertising Console

  Kaktusový Jack (1979, železniční část, CZ)

  Repost
  Jack Addams

  by Jack Addams

  47
  185 views
  Kaktusový Jack (1979, železniční část, CZ)
  Cactus Jack
  Villain

  Komedie / Western

  USA, 1979, 89 min
  Režie: Hal Needham
  Hrají: Kirk Douglas, Ann-Margret, Arnold Schwarzenegger, Jack Elam, Strother Martin

  Divoký Západ. Keď zlý Jack Kaktus skončí po nevydarenom prepade banky vo väzení, prijme z núdze ponuku majiteľa baní Averyho Simpsona obrať peknú Charming Jones o peniaze, ktorými chce jej otec splatiť podiel na bani. Háčik je v tom, že Charming ochraňuje trochu neohrabaný kovboj Krásavček -cudzinec. Jack Kaktus sa teda pokúša všelijakými kúskami dosiahnuť cieľ, stále znovu sa však pritom potkne o svoj vlastný dôvtip: Raz vystrieľa revolver ešte pred prepadom, inokedy sa namiesto toho zrúti naňho obrovská skala, sám sa dá oklamať namaľovaným horským tunelom, alebo sa upevní na koľajnice.
  No ani Charming Jones nemá šťastie: znovu a znovu sa pokúša zviesť Krásavčeka, no všetko jej umenie prosto zlyhá na jeho zarážajúcej naivite. Po divej naháňačke s Indiánmi pristihne napokon Jack - Kaktus oboch v chatrči pri ceste. Vyťahovať revolver však netreba: Charming Jones má už Krásavčeka plné zuby a jednoducho sa vrhne do náručia Jacka - Kaktusa.

  súvisí aj s / associated also with:
  železnica železnice zeleznica zeleznice parní parný Steam vlak vlaky Train Trains Railway Railroad rušeň rušne lokomotiva železničná železniční doprava stanica trať podval podvaly pražec pražce posun