Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Nouvelle Vague'den Muhteşem Müzikal Kabare

6 yıl önce251 views

Haberdesin

Haberdesin

Pozitif Günler kapsamında Nouvelle Vague “Dawn of Innocence” müzikal kabaresi 25 Haziran’da Maçka Küçükçiftlik Park’ta sevenleriyle buluşacak.

Dört Gün sürecek konser serisi, 25 Haziran Pazartesi gecesi Fransız grup Nouvelle Vague, özel kabare şovu “Dawn of Innocence” – Masumiyetin Doğuşu – ile başlıyor.

Fransız müzisyenler Marc Collin, Olivier Libaux ve vokallerini Mareva Galanter ve Adrienne Pauly’nin yürüttüğü Fransız grup Nouvelle Vague, 80’lerin ünlü new wave ve punk parçalarına yaptıkları bossa-nova coverları içeren ilk albümleriyle dünya çapında büyük yankı uyandırmıştı. Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesine ulaşan Nouvelle Vague, kışkırtıcı ve seksi bir show ile izleyicilerle buluşacak.

Paris, Milano ve Londra Moda haftalarında adını sıkça duyulan ünlü tasarımcı Jean Charles de Castelbajac’ nin yönetmenliğini yaptığı “Dawn of Innocence” adlı müzikal izleyeciler için görsel bir şov tadında. Vokallerde Mareva Galanter ve Adrienne Pauly’nin bu müzikal için özel olarak hazırlanmış çekici kostümlerinden, seks ve ölüm üzerine işlenen diyaloglarına kadar erotik öğeler içeren performansın yanı sıra, egzotik dansların yer alacak. ayrıntılar için; http://haberdesin.com/video/kultur/nouvelle-vagueden-muhtesem-muzikal-kabare