Advertising Console

  Internetowy tryptyk - ACTA, GOOGLE, YOUTUBE

  Publikuj
  TheKarliczek1000

  przez TheKarliczek1000

  19
  167 odsłon

  5 komentarzy

  BGrazyna
  A tak piękny mógłby być świat ! - bez dręczenia ludzi ( w sumie za nic, przecież te nasze klipy to tylko zabawa ).
  Zapraszam na mojego bloga, do przeczytania artukułu " Zapowioedź świata post copyright "...... link tam podałam do tego artylułu ( interesujący, warto przeczytać ).
  Przez BGrazyna4 lata temu
  TheKarliczek1000
  Każdy ma prawo do swojej prywatności Grażynko, Jeśli się jeszcze ogranicza człowiekowi jego kreatywność i robi się z niego głupola, znaczy to że są Władcy i Niewolnicy. Władcy pokazali nam już jak kontrolować Niewolników poprzez Google i jak zabierać możliwości twórcze, gołocić ludzi z ich umiłowania piękna i tworzenia clipów z muzyką, która jest powszechnie dostępna, to co zrobiło YouTube. Lepiej szukać dostępu do większej wolności na portalach, które mogą ją dać większą niż te, które pokazuję w swoim filmiku. Pozdrawiam.
  Przez TheKarliczek10004 lata temu
  BGrazyna
  Ja wyjątkowo nie lubię być szpiegowana.... przez nikogo i mimo,że nie jestem człowiekiem ze " świecznika " tylko zwykłym " Kowalskim " to co jem i z kim śpię to jest MOJA sprawa i nikomu NIC do tego.
  Przez BGrazyna4 lata temu
  BGrazyna
  No i znalazłam trochę prawdy, którą sama podzielam..... uciekłam z tamtego śmietnika, w którym ryją ponure ryje pod kim tylko się da.... a właściciel spogląda przez wielkie gogle NIE na to by użytkownikom było, powiedzmy miło w jego progach, tylko raczej ma zawężone pole widzenia w kierunku swego portfela.... a myślą dominującą jest jedna : co tu by ci podsunąć za reklamę pod nos ???? - może kupisz jakiś bubel ! - może dasz się znowu ogłupić ???
  Przez BGrazyna4 lata temu
  TheKarliczek1000
  Grażynko, Oni chcą więcej. I Google i YouTube i w końcu totalna inwigilacja po wprowadzeniu Acta. Oni chcą tego: O której się budzisz rano, co robisz później, gdzie idziesz, do kogo dzwonisz, co oglądasz w sieci, ile masz w banku, z kim sypiasz, jakiego papieru toaletowego używasz, jakiej szminki, czy jesz masło, czy margarynę, ........................ i t p i t d. TO BĘDZIE TOTALITARYZM WIRTUALNY przez kilka powiązanych portali zrobiony. Pokazałem tylko 2 z nich w moim clipie. Kto wie co będzie dalej, Po prostu uciekam z pod lupy na razie. Kto wie czy w innych miejscach nie zrobi się to samo, ale wolę być po prostu właśnie w tych innych, bardziej prywatnych i tolerancyjnych na to co chcę tam wrzucić. Buziole ode mnie. Andrzej
  Przez TheKarliczek10004 lata temu