Karşıya Yükle

Birlik Yemeğinde Başkan Akkaya Bir Konuşma Yaptı

Fatih Özcan

Fatih Özcan

27
34 izlenme
  • Bilgi
  • Embed
  • Ekle
  • Çalma Listeleri
BUTSO, Serenler’de
Birlik-Beraberlik Yemeği Düzenledi

Burdur ekonomisinin lokomotif örgütü olarak BUTSO (Burdur Ticaret ve Sanayi Odası), Serenler’de il, ilçe ve beldelerin de katıldığı genişletilmiş birlik-beraberlik yemeği verdi.

Burdur Valisi Süleyman Tapsız, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, AKP Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Nevzat Açıkgöz, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Sami Yüksel, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatçi, il, ilçe ve beldelerdeki işadamları ile işadamı örgütleri başkanları, kaymakamlar, İl Genel Meclisi ve Belediye meclisi üyeleri, siyasal parti başkanları, oda ve birlik başkanları, belediye başkanları, daire müdürlerinin katıldığı birlik yemeği samimi bir hava içinde geçti.

Geniş bir görüş ve düşünce alışveriş ortamının hâkim olduğu gecede açış konuşmasını Başkan Akkaya yaptı. Müteakiben BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, Burdur CHP Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Burdur AKP Milletvekili Bayram Özçelik ve Vali Tapsız birer konuşma yaptılar.

0 yorum