Nasıl Zengin ve Özgür Olunur? - Robert Kiyosaki

Yeni oynatıcımızı deneyin
Network Marketing
29
2 168 izlenme
  • Bilgi
  • Embed
  • Ekle
  • Çalma Listeleri
Son zamanların en çok satan kitaplarından olan Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki'den Zenginlik anlayaşını mutlaka dinlemelisiniz.

Network Marketing hakkında bilgi ve eğitimlere www.networkmarketingokulu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

1 yorum

ERSAĞ İLE HEM SAĞLIĞINIZI KORUYUN HEM DE PARA KAZANIN
Bunları Biliyormusunuz ?
Banyo Wc * Banyo wc. ayak egzama ve mayasıllarda etkisi kanıtlanmıştır. Akşamları 3 litre ılık suya 1 kapak banyo wc ilave edip, ayaklarımızı yarım saat bu karışımlı suda bekletirsek 7 gece ayaklardaki yaraların yok olduğunu sizde göreceksiniz.
* Ayaklardaki topuk çatlaklarını ve sertliği giderir. * Ayrıca bir etkisi de akan kanı durdurur. * Dişiniz ağrıdığında bir pamuğa banyo wc sıkıp diş dibine koyarsanız ağrı dinecekt...ir. * Her türlü lekede etkilidir.(meyve lekesi, çay lekesi, kahve, kan, dondurma vs.)
Bulaşık Sıvısı
* Her türlü yanık (ütü, yağ sıçraması vs. üzerine bol miktarda sürerseniz su toplamaz ve iyileşince iz kalmaz.) * Başımızdaki ve diğer bölgelerdeki yaralara melhem gibi sürersek yaralarımızın iyileştiğini göreceğiz
Bul Matik
* Mutfak örtülerinde tüm lekelere bir miktar döküp üzerine ılık su döküldüğünde leke çıktığını göreceksiniz. * Ayrıca kaşık, çatal, bardak kaynatımında şok edici parlaklık göreceksiniz. * Makinalarda istenmedik sonuç veriyorsa makina tozunun yanına bir şeker kaşığı aktif ekleyin, sonuç harika olacaktır. * Mutfağın her bölümünde eski yöntem vimler gibi kullanın. Mobilya Temizleyici * Sadece mobilyalarda değil harika cam silinir. Ayna gibi parlar, geç kirlenir.
Masaj Kremi
* Yolculukta ve topuklu ayakkabıda şişmeyi engeller. * Buhuseptin yapımında 7 gün sonra sinüzit söktürür. * Bayanlarda adet döneminde kasık bölgesine masaj uygulayın ağrı ve şişlik gidecektir. * Boğaz ağrısı, sırt kuluçları, eklem ağrıları, burkmalarda ağrı gidericidir. * Yorgun ayakların yorgunluğunu giderir. Sıvı Sabun * Sıvı sabun köpük aparatına 1/3 oranında sulandırırsanız kullanabilirsiniz. Duş Jeli * Çocuklarda ve kilolu insanlarda pişik önleyici ve tedavi edicidir.
Bize katılmak isterseniz www.ersağ.com.tr/ adresine girip yeni üye olarak 559000 sponsor numarası ile kayıt olup ister ürünleri kendiniz kullanın isterseniz bu işten para kazanın.
SPONSOR:HASAN ECE SPONSOR NO:559000 İLETİŞİM:05385114773
dm_51c6ebd6883fb geçen yıl