Advertising Console

  DELFIN PLUM zwiastun PL

  Publikuj
  KinoSwiatPL

  przez KinoSwiatPL

  20
  5 276 odsłon
  Morza i oceany nie znają dzielniejszego pływaka od Pluma. Najsympatyczniejszy delfin świata już wkrótce wyruszy razem z przyjaciółmi na poszukiwanie legendarnej wielkiej fali. W trakcie pełnej przygód podmorskiej wyprawy nieustraszony Plum rzuci wyzwanie pewnemu złośliwemu rekinowi i udowodni wszystkim szczurom lądowym, że... nie ma jak życie w wielkim błękicie, a prawdziwych przyjaciół poznaje się w wodzie!
  W filmie usłyszymy znanych i lubianych polskich aktorów: Roberta Więckiewicza, który przemówi głosem rekina „Szamy", Jerzego Kryszaka, który użyczył głosu kalmarowi Macusiowi, Marcina Hycnara który wystąpił jako tytułowy Delfin Plum oraz Annę Dereszowską - Oceanię, która specjalnie do filmu wykonała także piosenkę z tekstem Marka Robaczewskiego („Madagaskar", „Disco Robaczki").
  Autorem polskiej wersji językowej jest Kuba Wecsile, jeden z najlepszych polskich dialogistów („Iniemamocni", „Auta", „Disco Robaczki"). Za realizację odpowiadają pozostali współtwórcy sukcesu „Disco Robaczków" -- Studio PRL oraz Jarosław Boberek, czołowa postać polskiego dubbingu (wyłączność na podkładanie głosu postaci Kaczor Donalda w polskich wersjach językowych, znany m.in. z roli Króla Juliana w „Madagaskarze" oraz głosu Serca w kampanii reklamowej TP), który tym razem wystąpił w roli reżysera.