Advertising Console

  Dailymotion i Polska Telewizja Internetowa TVNET- Transmisje na żywo (Live Broadcast)

  Publikuj
  1 193 odsłon
  Naszą specjalnością są transmisje na żywo z różnych wydarzeń. Na tym polu jesteśmy liderem, zarówno w przekazach stacjonarnych jak i mobilnych. Jako jedyni jesteśmy przygotowani do prowadzenia transmisji audio – video z dowolnego miejsca bez względu na dostęp do konwencjonalnej infrastruktury internetowej. Obecnie jesteśmy w stanie obsłużyć do 18.000.000 widzów jednocześnie co pozwala pobijać wszelkie rekordy oglądalności.

  Od roku nasze transmisje realizujemy na jednym z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych jakim jest system realizatorsko-transmisyjny TriCaster firmy NewTek. Dzięki temu nasze realizacje i transmisje gwarantują doskonałą jakość obrazu i idealny kompromis pomiędzy obciążeniem łącza a jakością przekazu. Warto wspomnieć, że tego systemu używają takie stacje telewizyjne jak m.in. TVN, BBC, CNN, NBC. TriCaster to także możliwość montażu materiałów filmowych, obróbka grafiki, tytularka oraz wirtualne studio. Pozwala to na stworzenie scenografii w dowolnych warunkach przy użyciu minimalnych środków. Za pomocą tego systemu możemy prowadzić transmisje na żywo z jakością porównywalną do cyfrowych platform telewizyjnych przy obciążeniu łącza już od 800 kbps. Do Państwa dyspozycji posiadamy pełne stanowisko realizacji dźwięku, profesjonalne oświetlenie planu oraz kran i ramię kamerowe, stadyCam, komplet mikroportów i systemy bezprzewodowego przesyłu audio oraz wiele akcesoriów.

  Transmisje możemy realizować na 4 – 16 kamer HD w jakości SD PAL (pełny standard TV) Audio 96 – 240 kbps, opcjonalnie kran kamerowy 7m, ramie kamerowe 2,5m, stadycam.

  Więcej informacji na http://www.tvnet.com.pl

  Join us on http://www.tvnet.com.pl