Per Gessle's interview @ Ringvaade

Try Our New Player
bigproblem11
183
244 views

4 comments

2011-03-18
Roxette postpones Tallinn show

Roxette postpones tonight’s sold-out concert at Saku Hall in Tallinn due to that Marie Fredriksson is suffering from laryngitis. The new date for the concert is July 18th 2011. Purchased tickets are valid.

Next Roxette concert is in Montevideo in Uruguay april 2nd when their Latin American tour begins.
By bigproblem11 4 years ago
Tallinna kontserdi korraldaja ja bänd tegid omalt poolt jõupingutusi selleks, et tekkinud olukord kiiresti lahendada. Ühiselt leitikontserdi toimumiseks uus sobiv kuupäev, milleks on 18. juuli.

Kõik tänasele kontserdile ostetud piletid kehtivad 18. juuli kontserdil. Soovi korral ostetakse kontserdi piletid tagasi. Täpsem info piletite tagasiostmise kohta avaldatakse järgneva nädala jooksul.

BDG Music palub vabandust tekkinud ebameeldivuste pärast.
By bigproblem11 4 years ago
http://www.ohtuleht.ee/418924 Roxette'i mänedžmendi sõnul haigestus Marie Fredriksson juba eile ning tänasel arstlikul läbivaatusel diagnoositi tal larüngiit.

BDG Music tegevjuht Eva ...Palm, kes viibis isiklikult Mariega täna arstide juures lausub kurvalt: "Marie häälepaelad on tugevalt paistes ja tal on äge kõripõletik. Meil on tõesti väga kahju, aga arstid keelasid Mariel laulmise järgnevatel päevadel täielikult ära. Vastasel korral oleks häältepaeltele tekkinud kahjustus võtnud Marielt hääle jäädavalt ära."

Roxette'i liikmed on kõik ääretult kurvad ja pettunud, et on sunnitud kontserdi edasi lükkama ning nad paluvad kõigilt kontserdikülastajatelt vabandust ebameeldivuste pärast.
By bigproblem11 4 years ago
As you can read here - http://www.fbi.ee/rootsi-megastaar-roxette-martsis-saku-suurhallis/
and here http://www.elu24.ee/?id=404944
no Roxette's concert in Tallinn, at least at the moment... Marie became ill. aqnd maybe new concert will be on 18.07.2011!?
By bigproblem11 4 years ago