Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Beğen
Daha sonra izle
Paylaş
Ekle

2 Süper Film Birden (Bölüm1)

7 yıl önce3.8K views

emeloyun

Emel Oyun

Necati'nin en büyük hayali video kamerayla çekmeye çalıştığı 'Yer Çekimi Sıfır' isimli filmi tamamlayıp,sinema perdesinde insanlara gösterebilmektir.Necati,33 yaşında sinema tutkunu bir adamdır. Annesini, doğduktan hemen sonra kaybetmiştir.Babası Mustafa ise Newton lakaplı egzantrik bir balıkçıdır.Geçimini, şöhret olma hevesindeki genç şarkıcı - türkücülere klipler, kanına girdiği mahalle esnafına saçma sapan reklamlar çekerek, çok zorda kaldığı zamanlarda da düğün kameramanlığı yaparak sağlamaktadır.
Söz konusu sinema olunca tam bir Don Kişot olan Necati 'Avrupa'yı sarsacak deneysel bir film' olarak tanıttığı filmine karısı Arzu ve yardımcısı Selami dışında hiç bir yapımcıdan maddi destek sağlayamaz. Çünkü filmini herhangi bir senaryoya bağlı kalmadan ve profesyonel oyuncular kullanmadan çekmektedir. Projesini hayata geçirirken meydana gelen beklenmedik gelişmeler, Necati’yi bir mafya hesaplaşmasının ortasına düşürdüğü gibi yaşamındaki tüm insanları etkileyecek sonuçlar doğurur.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

2 Süper Film Birden (Bölüm1)
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/xgn7x1" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle